مدیر عامل شرکت : جناب آقای سعید بوجار

جناب آقای سعید بوجارکه فارغ التحصیل رشته ایمنی می باشند و ایشان در 6 زمینه مشاور حفاظت فنی مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت کار هستند. همچنین ایشان جزء کارشناسان رسمی دادگستری در رشته حوادث ناشی از کار می باشند. ایشان با بیش از 20 سال سابقه در زمینه ایمنی و HSE و سوابق کاری در ایرانخودرو در تهران و صنایع بسیار زیادی در نقاط مختلف کشور بوده است . ایشان با تکیه بر تخصص و دانش و تجربه های کاری در سال 1392 شرکت پارس هیرانیک را تاسیس نموده و با ارائه بازرسی های تخصصی و جذب نیروهای جوان ومتخصص از همان ابتدا تلاش نموده که امر مقدس ایمنی را که باعث حفاظت بدنه کاری کشور می گردد سرلوحه کار خود و شرکت قرار دهد.

مهندس سعید بوجار مدیر عامل شرکت پارس هیرانیک

مدیرعامل

مدیر فنی شرکت : جناب آقای مهندس علیرضا رحیمی

آقای مهندس علیرضارحیمی  که فارغ التحصیل رشته الکترو مکانیک (رباتیک) هستند ایشان با گذراندن دوره های مختلف ایمنی وفنی وکسب تجربه های بیش از 5 سال در شرکت پارس هیرانیک وحضور در بیش از 1000 مورد بازرسی فنی دارای تجربه و تخصص خوبی در زمینه بازرسی می باشد همچنین نامبرده با گذراندن دوره های بازرسی جوش ASNT NDT level II و گذراندن دوره بازرسی جرثقیل و ممیزی استاندارد ISO 17020 در پژوهشکده استاندارد و  با سمت مدیر بخش بازرسی در این شرکت مشغول به کار می باشند.

بازرس بخش فنی: جناب آقای مهندس سجاد مهرکی

آقای مهرکی با گذراندن دوره آموزشی HSE و دارا بودن گواهینامه های بازرسی جرثقیل، آموزش عمومی ایمنی و بهداشت کار، نصاب سامانه مدیریت هوشمند ساختمان، نصب و تعمیر درب های اتوماتیک، سیستم های هوشمند کنترل ساختمان و مجتمع های صنعتی، در شرکت پارس هیرانیک ایرانیان مشغول به کار می باشند.

بازرس بخش فنی: جناب آقای اردلان زرین وند

آقای زرین وند با مدرک اتو مکانیک و گذراندن دوره ISO/IEC17020 و HSE در این شرکت مشغول به کار می باشند.

مسئول بخش تضمین کیفیت: سرکار خانم نرگس باصری

خانم باصری با مدرک مهندسی برق و مخابرات با گذراندن دوره ISO9001  و دوره ISO/IEC17020 و اصول اجرای ارت، در این شرکت مشغول به کار می باشند.

مدیر بخش مالی واداری: جناب آقای صفری

جناب آقای صفری با داشتن مدرک کارشناسی حسابداری و کارشناسی امداد و نجات و سابقه تدریس در دانشگاه با هنر، پیام نور و بنیاد ملی نخبگان و همچنین سابقه 13 سال کار در بخش معاونت مالی و اداری و نیز معاونت عملیات امداد و نجات در جمعیت امدادگران ایران، در شرکت پارس هیرانیک مشغول به کار می باشند.

WeCreativez WhatsApp Support
چطور میتونم کمکتون کنم؟