نصب و راه اندازی و فروش سیستم های اعلام و اطفا حریق توسط متخصصین  و مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی از وزارت کار

شرکت پارس هیرانیک به مدیریت سعید بوجار مشاور حفاظت فنی و خدمات ایمنی از وزارت کارتعاون و رفاه اجتماعی و  با استفاده از مهندسین مجرب آمادگی دارند تا خدمات ذیل را ارائه دهند.

1-نصب و بازرسی کامل سیستم ارتینگ وبرق توسط متخصصین و مشاور اداره کار  وارائه تاییدیه وزارت کار.

2-طراحی واجرای انواع سیستمهای اعلام و اطفا حریق توسط متخصصین و مشاور اداره کار وارائه تاییدیه وزارت کار.

3-نصب  انواع سیستمهای صاعقه گیر

4- انواع بازرسی های فنی مهندسی و ایمنی توسط متخصصین و مشاور اداره کار  وارائه تاییدیه وزارت کار.(بازرسی انواع جرثقیل -لیفتراک- بالابر-جک رول-دیگ بخارو….) 

لزوم طراحی سیستم اطفا حریق

در گذشته زمانی که خانه یا  ساختمانی آتش می گرفت، مردم باید در اولین قدم با آتش نشانی تماس گرفته و سپس به هر طریق، تا زمان آمدن نیروها آتش را مهار می کردند.  که حتما خسارت زیادی به بار می آوردو عمق فاجعه زمانی بود که منجر به مرگ تعداد زیادی از افراد می شود. اما امروزه با پیشرفت صنعت و تکنولوژی  در این بخش از سیستم های اعلام و اطفا حریق در انواع ساختمان ها  استفاده می شود که در کوچکترین زمان می تواند خطر را اعلام و سیستم های اطفا را فعال نماید. در واقع وجود این قبیل سیستم ها، بخشی از امنیت ساختمان را تامین می کند. اما در میان عواملی که بر روی کارایی این تجهیزات تاثیر می گذارد، نوع طراحی سیستم های اطفا حریق است. باید در نظر داشت تشخیص صحیح، استفاده از دستگاه‏ های معتبر و استاندارد، نصب اصولی و خدمات مناسب سیستم اعلام و اطفاء حریق باعث ایجاد ایمنی مطلوب و آرامش و اعتماد مصرف کنندگان خواهد شد

طراحی سیستم اعلام حریق

سیتم های اعلام حریق یکی از ضروری ترین سیستم های ایمنی در فضاهای با کاربری مختلف است. با طراحی سیستم های اعلام حریق می توانید به طور دائم عوامل خطر را پایش کنید و در همان لحظه نخست از خطر مطلع شوید. سیستم های اعلام حریق اتوماتیک به شما کمک خواهند کرد تا در لحظات اولیه حریق را شناسایی کنید و از گسترش آن جلوگیری کنید. هم چنین طراحی سیستم اعلام حریق به صورت استاندار و اصولی به شما کمک می کند تا از وجود خطر و حریق در فضاهایی که پرسنل حضور ندارند هم مطلع شوید طراحی سیستم اطفا حریق باعث می شود تا خیالتان بابت گسترش حریق راحت شود. یک سیستم مناسب و اصولی می تواند باعث جلوگیری از گسترش حریق به فضاهای مختلف شود. هم چنین این سیستم ها می توانند در لحظات اولیه وارد مدار شوند و با عملکرد صحیح عملیات اطفا حریق را انجام دهند.

از این رو شرکت پارس هیرانیک ایرانیان در زمینه طراحی انواع سیستم های اعلام و اطفا حریق، امکان ارائه خدمات در این زمینه را به شما هموطنان عزیز دارد. تیم طراحی شرکت پارس هیرانیک ایراینان دارای تجربه در طراحی پایه و تفضیلی انواع سیستم های  اطفا حریق اتوماتیک را دارند. شرکت پارس هیرانیک ایرانیان  می تواند به عنوان یک مشاور امن در کنار شما برای طراحی و ایمن سازی پروژه های اطفا حریق باشد.